Bezpłatna wycena Twojego tłumaczenia w ciągu 1h!

Prześlij  skany plików do tłumaczenia za pomocą specjalnego formularza w celu uzyskania wyceny.

Tłumacz przysięgły języka włoskiego w katowicach

Katarzyna Balińska

Katarzyna Balińska

tłumacz przysięgły języka włoskiego

Witam, mam na imię Katarzyna Balińska. Usługi tłumaczeniowe wykonuję od 2002 roku. Jestem absolwentką Uniwersytetu w Palermo, moimi językami ojczystymi są język polski i język włoski. Jestem tłumaczem przysięgłym języka włoskiego (numer wpisu do rejestru Ministerstwa Sprawiedliwości: TP/75/16),  tłumaczem technicznym NOT,  członkiem TEPIS  i członkiem Zawodowego Związku Tłumaczy Przysięgłych. Od 16 lat zawodowo zajmuję się przekładem pisemnym oraz ustnym, zarówno z polskiego na włoski jak i włoskiego na polski. Wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe i uwierzytelnione, a także symultaniczne i kabinowe. Swoje usługi kieruje do mieszkańców Katowic i ich okolic — pragnę swoją wiedzą, doświadczeniem i autorytetem pomagać w tłumaczeniach mieszkańcom oraz przedsiębiorcą. Jako rzetelne biuro tłumaczeń “ITAL-POL” gwarantuje Państwu dobrej jakości usługę w korzystnej cenie — wystarczy się ze mną skontaktować, aby ustalić szczegóły współpracy. Serdecznie zapraszam do kontaktu za pośrednictwem wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Dlaczego świadczę usługi na terenie Katowic?

Katowice to miasto z piękną tradycją i historią, zawsze, gdy tutaj przebywam, czuje się, pełna energii oraz radości. Z Katowic pochodzi mnóstwo moich znajomych, którzy są bardzo serdecznymi ludźmi — pełnymi ciepła, sympatii oraz dobra. To właśnie oni zainspirowali mnie, że swoje usługi oraz chęć pomocy warto skierować do tego miasta. Dziś każde większe miasto prężnie się rozwija, pojawiają się coraz to nowe firmy, nowi mieszkańcy, powstają nowe inwestycje, co prowadzi do pojawiania się nowych inwestorów m.in z Włoch — dlatego uważam, że takie miasto jak Katowice, zasługuje na rzetelnego, doświadczonego tłumacza z odpowiednią wiedzą oraz znajomością środowiska włoskiego, który jest w stanie skutecznie dokonać wszelkiego rodzaju tłumaczenia dla stron zainteresowanych współpracą.

Tłumaczenia z języka włoskiego i na język włoski bezpośrednio, bez żadnej prowizji dla biur tłumaczeń!

Katarzyna Balińska

Tłumacz przysięgły języka włoskiego, Biuro tłumaczeń ITAL-POL

OFERTA

Tłumaczenia pisemne

Jako perfekcjonistka stawiam na odpowiedni przekaz treści, uważając na dobór słów oraz znaczeń w celu zapewnienia optymalnego zrozumienia tłumaczonych tekstów. Uważam że każdy tekst powinien być tłumaczony z pasją i zaangażowaniem. My stawiamy na wiedzę, umiejętności, praktykę a także dobre podejście do klienta. I ty wybierz mądrze – dobre decyzje to dobry biznes.

Tłumaczenie ustne

Kompetencje lingwistyczne stają się coraz istotniejsze z uwagi na globalizację, zjawisko imigracji oraz rosnące korzystanie z handlu elektronicznego. Dlatego kluczowym elementem podczas wyboru biura tłumaczeń jest stawianie na doświadczenie, wiedzę i umiejętności praktyczne.  Gwarantuje Ci to wszystko i jeszcze więcej! A ty także cenisz sobie jakość? Jeśli tak zapraszam do kontaktu!

Usługi doradcze

Biznes to gra zespołowa, każdy przedsiębiorca powinien mieć w swoich szeregach mądrych i doświadczonych doradców. Jako tłumacz pragnę służyć swoim klientom, radą oraz pomocą w każdej dziedzinie i aspekcie biznesu. Nie czekaj i skorzystaj już dziś, z mojej wiedzy i kompetencji. Dzięki nam wybierzesz mądrze! Ufaj tym którym zależy na Twoim dobru a nie czystym zysku!

tłumacz przysięgły języka włoskiego katowice

Nie każdy mieszkaniec lub przedsiębiorca mieszkający w Katowicach, jest w stanie samodzielnie nauczyć się języka włoskiego lub poświęcić czas na samodzielne tłumaczenie różnego rodzaju dokumentów.

Dlatego specjalnie dla klientów prywatnych i przedsiębiorców znajdujących się w obrębie Katowic, przygotowałam ofertę wykonania tłumaczeń uwierzytelnionych — ustnych, technicznych, kabinowych oraz symultanicznych. Jako tłumacz z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem, mam już na swoim koncie mnóstwo realizacji tłumaczeń na zlecenie klientów z całego świata – chciałabym abyś i Ty był w tym gronie.

Tłumaczenia przysięgłe(uwierzytelnione),  symultaniczne,  kabinowe i techniczne – na terenie katowic i okolic

Współpracuje z 

i wiele wiele więcej. Dołącz do nich już dziś!

ITAL-POL

ul. Brzozowicka 110d/49
42-500 Będzin
ul. Reymonta 1a
78-320 Połczyn Zdrój
ul. Olsztyńska 3c/20
80-395 Gdańsk
tel: +48609300383
e-mail: info@ital-pol.info
    ObserwujObserwujObserwuj

Formularz Kontaktowy

5 + 5 =